Ti Blen

Jemi ketu per tju ofruar nje game te gjere artikujsh me cmime te leverdisshme dhe kualitet te garantuar.

MIRESEERDHET NE DYQANIN TONE! KORREKTESIA DHE CILESIA JANE GARANCIA JONE PER JU.

Produkt i sugjeruar

CD-R VERBATIM 50 copë
CD-R VERBATIM 50 copë
CD-R VERBATIM 50 copë
SKU 023942437871
L1 000.00
USB VERBATIM 3.0 16 GB
USB VERBATIM 3.0 16 GB
USB VERBATIM 3.0 16 GB
SKU 023942493167
L800.00
USB 2.0 MY MEDIA 32 GB
USB 2.0 MY MEDIA 32 GB
USB 2.0 MY MEDIA 32 GB
SKU 023942692621
L900.00
MOUSE OMEGA OPTIK USB
MOUSE OMEGA OPTIK USB
MOUSE OMEGA OPTIK USB
SKU 5907595417891
L450.00
PUZZLE FRIENDS TRIP
PUZZLE FRIENDS TRIP
PUZZLE FRIENDS TRIP
SKU 8005125202546
L390.00
MOUSE GEMBIRD OPTIK USB
MOUSE GEMBIRD OPTIK USB
MOUSE GEMBIRD OPTIK USB
SKU 8716309080675
L450.00
MOUSE  GEMBIRD OPTIK USB
MOUSE GEMBIRD OPTIK USB
MOUSE GEMBIRD OPTIK USB
SKU 8716309091466
L350.00
MOUSE GEMBIRD OPTIK USB
MOUSE GEMBIRD OPTIK USB
MOUSE GEMBIRD OPTIK USB
SKU 8716309104098
L490.00
HP 650 NGJYR E ZEZ 45987
HP 650 NGJYR E ZEZ 45987
HP 650 NGJYR E ZEZ 45987
SKU 886112545987
L2 300.00
LETER A4 IK COPY PAPER
LETER A4 IK COPY PAPER
LETER A4 IK COPY PAPER
SKU 8991389139202
L390.00

Location

KANCELARI-DRITAN MUKA

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania

Jemi Hapur

Hene-Shtune

9:00 - 22:00

E diele

9:00 - 18:00